Evropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Fransoa Olland: Emanuel Makron është zgjedhje, pasi nuk ka alternativë, ai i ka ndarë francezët

Ish presidenti i Francës, Fransoa Olland dhe paraardhësi i Emanuel Makronit, botoi libër të ri, të quajtur “Konfronter”, e cila shkaktoi debate edhe para botimit, pasi është pa eufemizma, posaçërisht për mandatin pesëvjeçar të Emanuel Makronit, si dhe për personalitetet politike nga e djathta dhe e majta, njoftoi korrespondenti i MIA-s.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle