0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

“Frankfurter algemajne cajtung: Dorëheqja e Zaevit është humbje për BE-në”

Disfata e Zoran Zaev në zgjedhjet lokale mund të konsiderohet edhe si disfatë e BE-së dhe politikës së saj për zgjerim drejt Ballkanit Perëndimor, e kjo është një ogur i keq për reformat që i janë të domosdoshme Maqedonisë së Veriut, i përmbledh Dojçe Vele vlerësimet e shtypit  në Gjermani dhe Zvicër.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle