0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Franca po tërheq ambasadorët e saj në SHBA dhe Australi

Franca ka thënë se ka vendosur të tërheqë ambasadorët e saj në SHBA dhe Australi për konsultime, pasi Australia arriti marrëveshje me SHBA-në dhe Britaninë e Madhe për t'i dhënë fund marrëveshjes franceze për nëndetëset në vlerë prej 40 miliardë dollarë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle