Evropë SQEvropë.Portal SQ

Franca liroi anijen britanike të kapur javën e kaluar

- Britania e Madhe sot njoftoi se Franca ka liruar anijen britanike për gjueti të kallamarëve, të kaour javën e kaluar në ujërat e franceze në afërsi të Avr dhe e përshëndeti vendimin e Parisit që t'i ulë tensionet për peshkimin në La Mansh.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle