Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Franca i dënon manipulimet e shumta me informacionet në Mali

Franca e ka dënuar 'manipulimin me informacionet' në Mali dhe ka kërkuar nga Këshilli i sigurisë të mbajë mbledhje urgjente për t'i dhënë fund asaj që ajo përfaqëson si "akte agresioni" nga Franca, njofton korrespondenti i MIA-s.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle