0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Franca demanton se vendin në Këshillin e Sigurisë të OKB-së do t’ia lë BE-së

Franca dhe zyrtarisht sot i demantoj informacionet sipas të cilave është e gatshme që pozitën e saj në Këshillin e Sigurisë së OKB-së t’ia lëshoj Bashkimit Evropian.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle