Evropë SQEvropë.Portal SQ

Franca, Belgjika, Holanda dhe Gjermania do të ndërmarrin masa më rigoroze kundër grupeve për trafikim me njerëz

Në Kale në samitin e djeshëm të jashtëzakonshëm, Francë, Belgjikë, Holandë dhe Gjermani u pajtuan që të ndërmarrin masa më rigoroze kundër grupeve për trafikim me njerëz, të cilët veprojnë në La Mash.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle