Partitë politike SQ

Forumi i Gruas i BDI-së: Protestuesit fyen dhe dhunuan gruan shqiptare

Forumi i Gruas i Bashkimit Demokratik për Integrim reagon dhe dënon ashpër sjelljen jodemokratike të disa dashakeqësve, të cilët shfrytëzojnë rastin tragjik të Tetovës për qëllime politike dhe shprehën dhunë ndaj personalitetit të një gruaje, nënе, bashkëshorteје, motre, vajze dhe kryetare të Komunës së Tetovës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle