0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Forumi Energjetik i Maqedonisë së Veriut 2022 – FEM, sot dhe nesër në Ohër

Sinergjia në menaxhimin me sfidat energjetike, tregun e gazit në Ballkanin Perëndimor në kohë të krizës energjetike, aspektet e dekarbonizimit në Evropën Juglindore nga perspektiva e niveleve të ndryshme në pushtet janë vetëm pjesë e temave për të cilat do të flitet në edicionin e pestë të Forumi Energjetik i Maqedonisë së Veriut 2022 – FEM, që po mbahet sot dhe nesër në Ohër.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle