0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQTekste origjinale SQ

Forum: Kuvendi mbetet në kursin reformues dhe vazhdon të punojë për anëtarësimin në BE

Kuvendi mbetet në kursin reformues dhe vazhdon të punojë I fokusuar në qëllimin strategjik, e ai është anëtarësimi I barabartë në Bashkimin Evropian, than ë fjalimin e vet nënkryetari I shtëpisë ligjvënëse, Goran Misovski në forumin e Maqedonisë së Veriut dhe Gjermanisë “30 vite pavarësi e Maqedonisë së Veriut – Roli I Kuvendit në demokraci”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle