0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Forum i shoqërisë qytetare të Ballkanit Perëndimor do të mbahet në Shkup

Forumi i tetë i shoqërisë qytetare i Ballkanit Perëndimor do të mbahet sot dhe nesër në Shkup, në organizim të Komitetit ekonomik evropian dhe social.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle