0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMKD-AL SQVideo SQ

Forum ekonomik në Shkup (drejtpërdrejtë)

Programi i Forumit fillon me fjalimet hyrëse të Zaevit, Ramës dhe Vuçiqit që më pas do të marrin pjesë në panelin ekonomik ku do të flasin edhe Branko Azeski, kryetar i Odës ekonomike të Maqedonisë së Veriut, Marko Çadezh, kryetar i Odës ekonomike të Serbisë dhe Ines Mukostepa, kryetar i Unionit të Odave tregtare- industriale të Shqipërisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle