0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Formohen grupe qeveritare të punës për thellimin e bashkëpunimit me Bullgarinë

Qeveria në seancën e saj të katër e solli Vendimin për emërimin e bashkëkryesuesve dhe anëtarëve në grupet e përbashkëta ndërqeveritare për thellimin e bashkëpunimit bilateral midis Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë, që si konkludim doli nga takimet gjatë vizitës zyrtare të delegacionit të Qeverisë bullgare në vendin tonë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle