0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Forcat ruse në Kaliningrad ushtruan sulme të simuluara me raketa bërthamore

- Ministria ruse e Mbrojtjes sot njoftoi se forcat e saja po ushtrojnë sulme të simuluara me raketa bërthamore në Kaliningrad, enklavë perëndimore e locuar ndërmjet Polonisë dhe Lituanisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle