0_Web_Ballina – Sllajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Forcat ruse janë tërhequr nga rrethina e Kievit dhe Slavutuç

Ushtria ukrainase në raportin e saj të fundit publikoi  se “pasi pësuan humbje të konsiderueshme” forcat ruse u tërhoqën nga rrethina e Kievit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle