Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Forcat pro-ruse: Ne filluam një sulm të madh në strehën e fundit të Azov

Luftëtarët e mbështetur nga Rusia po sulmojnë zonën ku fshihen mbrojtësit e fundit ukrainas të Mariupolit - kompleksi i fabrikës Azovstal, fabrika e hekurit dhe çelikut, tha zyrtari pro-Moskovës Eduard Barshurin, lider i Republikës Popullore të vetëshpallur, Doneck.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle