0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë Maqedoni

Forcat e Sigurisë së Kosovës kanë ofruar ndihmë për Tetovën

Ministri i Mbrojtjes së Kosovës, Armend Mehaj i ka ofruar të gjitha kapacitetet e Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK) për të ndihmuar Tetovën dhe të gjithë në nevojë pas zjarrit të madh në spitalin modular të Tetovës, në të cilin, sipas informacioneve të deritanishme kanë humbur jetën 14 persona, njoftoi korrespondenti i MIA-s nga Prishtina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle