Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Forcat e sigurisë hynë në zyren e Al Xhazirës në Tunizi

Rrjeti televiziv I Katarit Al Xhazira sot kumtoi se forcat tuniziane të sigurisë hynë në zyren e saj në kryeqytetin Tunis dhe kërkuan nga gazetarët e atjeshëm të largohen nga objekti.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle