Botë SQBotë.Portal SQ

Forcat e huaja luftarake do të largohen nga Iraku për 15 ditë

Iraku dhe SHBA-ja në korrik rënë dakord deri në fund të vitit nga Iraku të tërhiqen të gjitha trupat luftarake amerikane.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle