0_Web_Ballina – Sllajder SQBiznes SQ

Fondi Monetar Ndërkombëtar uli parashikimin për rritjen globale

Fondi Monetar Ndërkombëtar (FMN) uli parashikimin për rritje globale, sepse ekonomia globale do të rritet më ngadalë për shkak të luftës në Ukrainë dhe inflacionit të vazhdueshëm të lartë, lajmëroi DPA.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle