0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQKorrespondentë Botë

Fon der Lajen: Paketë e re për energjetikën dhe mbrojtën e BE-së si përgjigje ndaj sulmit rus

Kryetarja e Komisionit Evropian,, Ursula fon der Lajen, para pak kohësh e paralajmëroi paketën e re të Komisionit Evropian për investime masive në energjetikë dhe mbrojtjen e BE-së, si përgjigje ndaj sulmit rus kundër Ukrainës, njoftoi korrespodentja e MIA-s nga Brukseli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle