Ballkan SQBallkan.portal SQ

Fon der Lajen nga Podgorica me mesazh për Ballkanin Perëndimor: Ju duam në BE

Kryetarja e Komisionit Evropian, Ursula fon der Lajen, sot në Podgoricë tha se Malit të Zi "i duhet dialog që të avancojë në sundimin e drejtësisë", dhe se është e domosdoshme të tejkalohen ndarjet në shoqëri.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle