0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQPolitikë SQ

Fon der Lajen: Jap mbështetje të plotë për fillimin e negociatave të Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut me BE-në

- Kryetarja e KE-së, Ursula fon der Lajen sot në Tiranë, në konferencën e përbashkët për media me nikoqirin e saj, kryeministrin shqiptar Edi Rama tha se jep mbështetje të plotë për fillimin e negociatave të Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut me BE-në.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle