0_Web_Ballina – Sllajder SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Fon der Lajen: Bullgaria dhe Maqedonia e Veriut janë afër marrëveshjes

Lajmi i mirë për sot është se Bullgaria dhe Maqedonia e Veriut, me mbështetje të Francës, janë afër marrëveshjes e cila i merr parasysh interesat dhe brengat e të dyja palëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle