0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Fon der Lajen bën thirrje për kontrolle sigurie në infrastrukturën kryesore evropiane

Kryetarja e Komisionit Evropian Ursula fon der Lajen ka bërë thirrje për vendosjen e kontrolleve të sigurisë në infrastrukturën kryesore evropiane, përfshirë energjinë, pas rrjedhjeve të gazit nga tubacionet Rrjedha Veriore 1 dhe 2 në Detin Baltik, dëmtimi nënujor i të cilit konsiderohet si sabotim.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle