0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Fon der Lajen: BE nuk i njeh talebanët, as edhe bisedon me militantë

Bashkimi Evropian nuk i njeh talebanët, ka deklaruar sot shefja e KE-së, Ursula fon der Lajen dhe ka shtuar se BE nuk zhvillon bisedime politike me militantë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle