0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Fon der Lajen: BE-ja do të vazhdojë me ndarjen e vaksinave me botë

Kryetarja e Komisionit Evropian Ursula fon der Lajen deklaroi se Bashkimi Evropian (BE) do t'i intensifikojë investimet në vendet aziatike më shumë se kurrë më parë dhe se bashkëpunimi në luftën kundër krizave do të thellohet edhe më tej kundër krizave në fushën e shëndetësisë, ekonomisë dhe klimës, raporton Anadollu.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle