0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Fon der Lajen: BBE-ja ka përpunuar plane për pranim dhe ndihmë të refugjatëve ukrainas

ashkimi Evropian ka plane për situata të jashtëzakonshme me vendet-anëtare në afërsi të Ukrainës për pranim të refugjatëve nga invazioni rus, deklaroi kryetarja e Komisionit evropian, Ursulla fon der Lajen.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle