Ballkan SQBallkan.portal SQ

FMN: Negociata për marrëveshje të reja me Serbinë dhe Maqedoninë e Veriut

Fondi Monetar Ndërkombëtar për momentin negocion për marrëveshje të reja me Serbinë dhe Maqedoninë e Veriut, deklaroi sot shefja e zyrës së FMN-së për Ballkanin Perëndimor, Stefani Veren Eble, transmeton Beta.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle