Botë SQBotë.Portal SQ

FMN i bëri thirrje El Salvadorit të heqë Bitkoinën si mjet ligjor për pagesë

FMN-ja i bëri thirrje El Salvadorit ta ndryshojë kursin e tij dhe të ndalet me shfrytëzimin e Bitkoinës si mjet ligjor për pagesë, duke i përmendur "rreziqet e mëdha" që i sjellë kriptovaluta.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle