Botë SQBotë.Portal SQ

FMN: Ekonomia afgane do të ketë rënie deri në 30 për qind, gjë që mund të çojë në krizë refugjatësh

Ekonomia e Afganistanit mund të ulet për 30 për qind këtë vit, gjë që me shumë gjasa do të shkaktojë një krizë refugjatësh që do t'i prekë vendet fqinje, Turqinë dhe Evropën, publikoi Fondi Monetar Ndërkombëtar.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle