Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Fluturimi i parë i astronautit rus nga SHBA-ja pas 20 viteve

Një astronaut rus për herë të parë pas 20 viteve fluturoi nga gjithësia nga trualli amerikan - nga Kejp Kanaveral në Floridë drejt Stacionit ndërkombëtar të gjithësisë, së bashku me tre astronautë të tjerë, dy amerikanë dhe një japonez, pa dallim të tensioneve të mëdha për shkak të luftës në Ukrainë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle