0_Web_Ballina – Sllajder SQShoqëri SQ

Fluks i madh i pacientëve me Kovid-19 në Tetovë, po merren parasysh masa shtesë lokale

Ministria e Shëndetësisë kumtoi sot se ka pasur fluks të madh pacientësh në spitalin e Tetovës gjatë 24 orëve të fundit dhe po bëhet një riorganizim intensiv në mënyrë që të ketë përkujdes të duhur për të gjithë. Po merret parasysh edhe vendosja e masave shtesë të mbrojtjes lokale kundër Kovid-19, të cilat do të diskutohen nesër.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle