0_Sport,Portal SQSport SQSport.Slajder SQ

Florian Marku kampion bote në IBF, triumfon me pikë ndaj ukrainasit Prodan

Boksieri shqiptar Florian Marku ka hyrë në histori pasi fitoi për herë të parë titullin kampion bote në IBF. Me titullin e IBF-së në krah dhe tashmë një kampion bote, Marku foli pas fitores dukë thënë se ka punuar shumë për këtë ditë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle