0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Fjesbuku mënjanoi qindra profile me dezinformata për vaksinat Astra Zeneka dhe Fajzer

Fejsbuku kumtoi se janë mënjanuar qindra profile lidhur me një agjenci misterioze reklamuese që ka tentuar t’I paguajë influenserët e rrjeteve sociale të flasin kundër vaksinave për Kovid-19 Fazjer dhe Astra Zeneka.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle