0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQTekste origjinale SQ

Fjalimi i kryetarit Xhaferi në Konferencën e pestë botërore të kryetarëve të parlamenteve

Paneli "Masat urgjente të imponuara nga Qeveritë gjithmonë doemos tu nënshtrohen aprovimit parlamentar dhe shqyrtimit të rregullt"

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle