0_Maqedoni.Portal SQEkonomi SQLink i drejtpërdrejtë SQMakedonija.Slajder SQVideo SQ

Fjalime hyrëse në Forumin Ekonomik dhe Financiar në Shkup (drejtpërdrejtë)

Fjalime hyrëse të kryeministrit Dimitar Kovaçevski, ministrit të Financave Fatmir Besimi dhe nobelistit, profesorit dhe ekonomistit të shquar amerikan Poll Krugman në hapjen e Forumin Ekonomik dhe Financiar në Shkup (SEFF), i organizuar nga Ministria e Financave.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle