0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQLink i drejtpërdrejtë SQVideo deklaratë SQ

Fjalime të Zaevit dhe Grubit në seancë qeveritare me rastin e 20 vjetorit të Marrëveshjes së Ohrit (drejtpërdrejtë)

Kryeministri Zoran Zaev dhe zëvendës kryeministri i parë dhe ministër për sistem politik dhe marrëdhënie mes bashkësive Artan Grubi do të mbajnë fjalim në seancën tematike të Qeverisë për shënimin e 20 vjetorit nga Marrëveshja e Ohrit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle