0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Fjalim i Petrovkës në tribunën “Tri dekada Armatë, tri dekada edukim ushtarak, leksione të mësuara, realitet dhe perspektiva” (drejtpërdrejtë)

Fjalim i ministres së Mbrojtjes Slavjanka Pertovkës në tribunën shkencore-profesionale "Tri dekada Armatë, tri dekada edukim ushtarak, leksione të mësuara, realitet dhe perspektiva".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle