Biznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQLink i drejtpërdrejtë SQVideo deklaratë SQ

Fjalim i ministrit të Transportit dhe Lidhjeve, Bllagoj Boçvarski (drejtpërdrejtë)

Fjalim i ministrit të Transportit dhe Lidhjeve, Bllagoj Boçvarski, në debatin për propozim Ligjin e ri për ndërtim.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle