0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Fjalim i ministres Shekerinska dhe ambasadores amerikane Bërnz (drejtpërdrejtë)

Fjalim i ministres së Mbrojtjes Radmilla Shekrinska dhe ambasadores amerikane të SHBA-së, Kejt Bërnz në fillim të trajnimit të pjesëtarëve të Grupit të lehtë këmbësorik me instruktorë amerikanë në kazermën "Jane Sandanski" në Shtip.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle