0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQLink i drejtpërdrejtë SQShoqëri SQVideo SQ

Fjalim i kryeministrit Zaev me rastin e promovimit të kompleksit Planet (drejtpërdrejtë)

Fjalimi i kryeministrit Zoran Zaev, me rastin e promovimit të kompleksit Planet. Në promovimin do të marrin pjesë kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi, kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, kryetari i Qytetit të Shkupit, Petre Shilegov, kryetari i komunës së Sarajit, Blerim Bexheti dhe investitorët Valdete Kasapi, Samet Misliu dhe Xhemil Shabani.

Shkup, 22 korrik 2021 (MIA) – Fjalimi i kryeministrit Zoran Zaev, me rastin e promovimit të kompleksit Planet. Në promovimin do të marrin pjesë kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi, kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, kryetari i Qytetit të Shkupit, Petre Shilegov, kryetari i komunës së Sarajit, Blerim Bexheti dhe investitorët Valdete Kasapi, Samet Misliu dhe Xhemil Shabani.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle