0_Maqedoni.Portal SQLink i drejtpërdrejtë SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Fjalim i kryeministrit Kovaçevski në orën e parë akademike në Fakultetin Ekonomik të UCM (drejtpërdrejtë)

Fjalimi i kryeministrit Dimitar Kovaçevski në orën e parë akademike të Fakultetit Ekonomik në Universitetin “Shën. Cirili dhe Metodi” në Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle