0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQEkonomi SQLink i drejtpërdrejtë SQMakedonija.Slajder SQVideo deklaratë SQ

Fjalim i Batyqit dhe Trençevskës në Panairin për punësim dhe karrierë (drejtpërdrejt)

Zëvendëskryeministri Fatmir Bytyqi, ministrja e Punës dhe Politikës Sociale, Jovanka Trençevska, përfaqësuesi i përhershëm i UNDP-së, Armen Grigorian, kryetari i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari, kryetari i Komunës së Tetovës, Bilall Kasami, rektori i Universitetit të Evropës Juglindore, prof. dr. Abdulmenaf Bexheti marrin pjesë në Panairin dyditor për punësim dhe karrierë.

Shkup, 3 qershor 2022 (MIA) – Zëvendëskryeministri Fatmir Bytyqi, ministrja e Punës dhe Politikës Sociale, Jovanka Trençevska, përfaqësuesi i përhershëm i UNDP-së, Armen Grigorian, kryetari i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari, kryetari i Komunës së Tetovës, Bilall Kasami, rektori i Universitetit të Evropës Juglindore, prof. dr. Abdulmenaf Bexheti marrin pjesë në Panairin dyditor për punësim dhe karrierë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle