Biznes SQEkonomi SQ

FIZHT në takim konsultativ me donatorë të huaj për programin vjetor

Ekipi i Fondit për Inovacion dhe Zhvillim Teknologjik (FIZHT), për herë të parë realizoi takim konsultativ me donatorët e huaj për aktivitetet e planifikuara në programin e ri vjetor të Fondit për vitin 2022.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle