Botë SQBotë.Portal SQ

Fitimi i Fajzer është rritur rit me 59 për qind mbresëlënëse në tremujorin e dytë

Shitjet e fuqishme të vaksinës kundër Kovid -19 dhe barnave të tjera kanë ndihmuar Fajzerin që të dyfishojë të ardhurat e saj në tremujorin e dytë të vitit dhe të rrisë fitimet me një përqindje mbresëlënëse prej 59 përqindëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle