0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

“Finance Think”: Rritja e BPV-së ështrë rezultat i imunizimit masiv dhe normalizimit të rrjedhave ekonomike

Rritja e Bruto prodhimit vendor (BPV) në tremujorin e dytë të këtoj viti është rezultat i fillimit të imunizimit masiv të popullsisë dhe të normalizimit të rrjedhave ekonomike, konsideron "Finance Think".

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle