0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Financat publike dhe dokumentet buxhetore u vlerësuan si transparente nga Departamenti amerikan i Shtetit

Ministri I Financave, Fatmir besimi përmes profilit të tij në Fejsbuk kumtoi se Departamenti amerikan I Shtetit i ka vlerësuar si transparente financat publike dhe dokumentet buxhetore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle