0_Maqedoni.Portal SQEkonomi SQShoqëri SQ

Filluan Ditët e edukimit financiar: Banka popullore me prezantime për të gjithë qytetarët e interesuar

 Prej sot deri më 3 dhjetor do të mbahet edicioni i pestë i Ditëve të edukimit financiar, që i organizojnë institucionet rregullatore financiare në bashkëpunim me kompanitë private financiare. Si një nga organizatorët dhe pjesëmarrës të Ditëve të edukimit financiar, Banka Popullore ka bërë thirrje publike tek të gjithë qytetarët e interesuar për praninë e prezantimet edukative përmes lidhjes video konferenciale.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle