0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQBiznes SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

Fillon zbatimi i marrëveshjes për transport të thjeshtuar të ushqimit ndërmjet Maqedonisë së Veriut, Serbisë dhe Shqipërisë

Ka hyrë në fuqi marrëveshja për bashkëpunim në fushën e veterinarisë, sigurisë ushqimore dhe politikës fitosanitare, e nënshkruar në kuadër të nismës “Ballkani i Hapur”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle